Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Buty w pracy, czy mają znaczenie?

Buty w pracy, czy mają znaczenie?

Ile godzin spędzasz w pracy? Pięć, osiem, a może dwanaście? Średnio to większa część naszego dnia. Dlatego tak wiele mówi się o komforcie pracy. Pracodawcy zobowiązani są do zapewnienia nam odpowiedniego, zgodnego z zasadami bezpieczeństwa i higieny, stanowiska pracy. A my sami powinniśmy być swoich praw świadomi. Ta świadomość powinna się tyczyć nie tylko stanowiska pracy, ale również naszego ubioru. Jeżeli nie mamy zapewnionego uniformu, powinniśmy samodzielnie, zgodnie z obowiązującymi standardami w pracy, wybrać odpowiedni strój. Wygląd powinien iść w parze z wygodą, co zapewni nam dobre samopoczucie i efektywność pracy. Nie zapominajmy również o obuwiu – szczególnie wtedy kiedy większość zadań wykonujmy w pozycji stojącej!

Obuwie, dlaczego jest tak ważne

Personel medyczny, farmaceuci, pracownicy laboratoriów analitycznych, kosmetolodzy, kucharze to zaledwie część zawodów, która w swoim zawodzie długi czas pracuje na stojąco. Kluczowe w ich pracy są odpowiednie buty gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Niewygodne buty to zmora. A poczucie dyskomfortu w pracy z powodu źle dobranych butów jest czymś na co mamy realny wpływ. Dlatego warto podjąć decyzję o zakupie odpowiedniego obuwia.

Kupuj świadomie

Zwykłe obuwie nie zapewni Wam takiego komfortu jak obuwie medyczne, które powstawało z myślą o osobach, które w butach spędzają wiele godzin. To co je wyróżnia to po pierwsze wykonanie z naturalnych materiałów zapewniające odpowiednią wentylacje stopy. Daje to też gwarancje, że buty które kupiliśmy posłużą nam na dłużej. Przemyślana i niezawodna konstrukcja buta w połączeniu ze specjalistyczną wkładką pozwala skutecznie odciążyć stawy i kręgosłup. Co więcej buty idealnie dopasowują się do stopy. Istotne jest również to, że łatwo utrzymać ich czystość.

A wygląd?

Brzmi dobrze, prawda? Jednak brakuje jednego oryginalności i efektownego wyglądu. Otóż nie brakuje, wśród modeli butów medycznych zarówno damskich, jak i męskich każdy znajdzie dla siebie odpowiedni fason, który współgrać będzie z obowiązującymi trendami.

Nie warto męczyć się w zwykłych butach, kiedy rozwiązanie jest tak proste

 – obuwie medyczne  drLeon Komfort !