Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Komu podziękujesz ?

Komu podziękujesz?

Walentynki już w tym tygodniu … Jedni ten dzień planują z dużym wyprzedzeniem, kiedy inni 14 lutego nawet szczególnie nie zauważają na tle pozostałych dni miesiąca. Święto Zakochanych to dla jednych wyjątkowy dzień, w którym co roku celebrują swoją miłości. Są też tacy, którzy uznają to święto za przejaw komercjalizacji i popularyzacji amerykańskiej kultury. A jak jest z Tobą?

Symbol miłości

Czy warto krytykować dzień, którego symbolem jest czerwone serce? Może jednak warto wykorzystać ten moment aby wyrazić swoje uczucia? Bo co gdy druga osoba tylko czeka na nasz gest? Jedno jest pewne, bez względu na poglądy każdy dzień jest dobrym dniem do wyznania miłości oraz serdeczności do drugiej osoby.

Dobro wraca

Czasem wystarczy naprawdę niewiele by sprawić komuś radość. Drobne gesty, miłe słowo, ciepłe spojrzenie. Dbajmy o to by obdarowywać dobrem bliskie nam osoby. A jeszcze bardziej dbajmy o osoby, które jak ciche anioły pojawiają się w naszym życiu i pomagają nam bezinteresownie.  

Zaskocz prezentem

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. A najbardziej te bez okazji, nie wyczekane jak te z okazji urodzin czy świąt. Te najbardziej zaskakujące pamięta się na dłużej. I wówczas właściwie nie liczy się już to co się dostało a gest, który wykonała ta druga osoba. Choć pozytywne wrażenie w obu tych kwestiach to totalny strzał w dziesiątkę!

Dziękuje idealne

Położna, która wspierała Cię podczas porodu, Recepcjonistka, która przyśpieszyła godzinę Twojej wizyty, Lekarz rodzinny, który po raz kolejny niezawodnie trafił z diagnozą. Czy nie są to osoby, których dobro, które nas spotkało nie powinno do nich wrócić? Zdecydowanie tak! Warto im podziękować i mieć poczucie, że ten gest zaowocuje naszą pozytywną relacją na dłużej, a im da wiarę w to, że to co robią ma sens i jest doceniane.

Karta podarunkowa

Nasze bony podarunkowe to idealny prezent aby podziękować osobom, które zaangażowane są w naszą opiekę medyczną. Kartę o określonej wartości można zrealizować na komfortowe, a przy tym oryginalne obuwie medyczne.

Niech ten walentynkowy tydzień będzie tygodniem refleksji nad tym komu podziękować i kogo zaskoczyć!