Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

 • -50,00 zł

Lena Biała

210,00 zł
160,00 zł Zniżka 50,00 zł

Rozmiar długości wkładki
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał zewnętrzny:

Skóra naturalna licowa

Materiał wkładki:

Skóra naturalna licowa

Waga (najmniejszy rozmiar):

250g

Długość wkładki:

23,5 -26 cm

Wysokość podeszwy:

4,5cm

Anatomiczna wkładka:

Tak

Antypoślizgowa podeszwa:

Nie

Informacje dodatkowe:

Lekkość obuwia

Materiał zewnętrzny:

Skóra naturalna licowa

Materiał wkładki:

Skóra naturalna licowa

Waga (najmniejszy rozmiar):

250g

Długość wkładki:

23,5 -26,5 cm

Wysokość podeszwy:

4,5cm

Anatomiczna wkładka:

Tak

Antypoślizgowa podeszwa:

Nie

Informacje dodatkowe:

Lekkość obuwia

Model Lena - drLeon to obuwie medyczne nowej generacji.

Model Lena do złudzenia przypomina typowego drewniaka. Nic bardziej mylnego! Anatomicznie profilowana wkładka wraz z dodatkową warstwą żelu na podbiciu stopy, daję większe poczucie komfortu podczas chodzenia. Perforacja cholewki, jak i wkładki umożliwia swobodną wymianę powietrze wewnątrz obuwia medycznego, co minimalizuje pocenie i pozwala oddychać stopie. 

Dr Leon dba o Twoje stopy, ponieważ wie, że zapewniają one dobre funkcjonowanie całego ciała. Pamiętaj, stopy są kluczem do zdrowia całego organizmu, dzięki znajdującym się na nich receptorom, odpowiedzialnym za jego funkcjonowanie.

Obuwie medyczne marki dr Leon to produkt wysokiej jakości, wykonany z naturalnej skóry. Materiały te charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością. Wykorzystanie ich w naszej produkcji zaowocowało powstaniu obuwia medycznego, które nie tylko jest lekkie i trwałe, ale przede wszystkim wyjątkowo wygodne.

Buty medyczne dr Leon szybko dopasowują się do indywidualnych kształtów stóp użytkownika. Zapewnia to zastosowanie piankowej warstwy w spodzie podeszwy. Gwarantuje to również niesłychany efekt amortyzacji, który jest niezwykle ważny dla ochrony powierzchni stawów kończyn dolnych i kręgosłupa.

Z uwagi na swoją charakterystykę obuwie medyczne dr Leon adresowane jest głównie do personelu medycznego, farmaceutów, kosmetologów, kucharzy, pracowników laboratoriów analitycznych, jak również dla osób, których praca wymaga chodzenia lub pozostania przez długi czas w pozycji stojącej.

Zalety butów medycznych dr Leon:

 • Produkt naturalny - 100% skóra licowa
 • Wsparcie łuku poprzecznego stopy zapewnia naturalną i prostą postawę ciała
 • Zewnętrzne i wewnętrzne podparcie łuku podłużnego stopy wspiera równowagę podczas chodzenia
 • Piankowa warstwa z żelem do masażu stóp gwarantuje wysoki komfort użytkowania
 • Perforacja cholewki

przekroj_A1.jpg

Wybranie odpowiedniego rozmiaru to klucz do udanych zakupów. Dopasowanie rozmiaru obuwia może być trudne, głównie dlatego, że buty producentów różnią się długością, mimo tego samego rozmiaru na metce.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy tabelę rozmiarów obuwia. Dzięki niej bez trudu odnajdziesz odpowiedni dla siebie rozmiar.

But powinien być dłuższy od stopy i uwzględniać dodatek funkcjonalny. Wybieraj obuwie o odpowiedniej długości i szerokości. Dla kobiet "luz w bucie" powinien wynosić minimum 0,5 cm, zaś dla męskich 1cm.

Rozmiar 36 37 38 39 40 41
Długość wkładki (cm) 23,5 24 24,5 25,5 26 26,5
Maksymalna długość stopy (cm) 23 23,5 24 25 25,5 26

Jak dobrze zmierzyć długość naszych stóp ?

 1. Stajemy wyprostowani w niedużym rozkroku na dwóch dużych kartkach papieru.
 2. Ciężar ciała rozkładamy równomiernie na obie stopy w skarpetach.
 3. Prosimy kogoś o obrysowanie naszych stóp. Ołówek czy długopis powinien być prowadzony prostopadle do powierzchni na której stoimy.
 4. Mierzymy odległość pomiędzy dwoma najbardziej oddalonymi punktami.
 5. Mierzymy długość obu stóp, ponieważ wymiary stopy lewej i prawej różnią się od siebie.
 6. Do dłuższego wymiaru dodajemy, dla damskich 5 mm, zaś dla męskich 10mm, i dopiero wtedy kupujemy obuwie, które będzie odpowiednie dla naszych stóp

PAMIĘTAj!

Pamiętać również należy, że stopy w ciągu dnia się zmieniają. Najmniejsze i najszczuplejsze stopy mamy rano, kiedy jesteśmy wypoczęci, a w ciągu dnia w miarę upływu czasu stopy nieznacznie puchną i zwiększają swoją objętość.

Zobacz także