Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • -35,00 zł

Adel

135,00 zł
100,00 zł Zniżka 35,00 zł

Rozmiar
Ilość
Dostawa do 3 dni roboczych

Materiał zewnętrzny:

Materiał

Materiał wkładki:

Materiał

Waga (najmniejszy rozmiar):

130g

Długość wkładki:

23,5 -27 cm

Wysokość podeszwy:

3cm

Sznurówki:

Materiałowe

Materiał zewnętrzny:

Materiał

Materiał wkładki:

Materiał

Waga (najmniejszy rozmiar):

130g

Długość wkładki:

23,5 -27 cm

Wysokość podeszwy:

3cm

Sznurówki:

Materiałowe

Model Adel - drLeon to obuwie medyczne nowej generacji.

Sneakersy to dla wielu osób buty do pracy, które idealnie sprawdzają się podczas dyżurów. Lubimy je za to, że są wygodne i uniwersalne. Można je nosić do każdego stroju medycznego: klasycznego bądź sportowego.

Jedną z najważniejszych cech butów sportowych jest ich podeszwa. To właśnie dzięki niej wielogodzinne noszenie butów nie powoduje dolegliwości bólowych. Dobra amortyzacja ma szczególne znaczenie dla osób, które mają problemy ze stawami lub kręgosłupem. Dzięki niej są one mniej obciążone, co nie tylko pozwala chronić je przed kolejnymi przeciążeniami, ale również pozwala poprawić ich stan. Wybierając model Adel warto zatem zwrócić uwagę na podeszwę. Zapewniają one nie tylko świetną amortyzację, ale i stabilizację. Drugą ważną cechą naszych sneakersów jest cholewka z wytrzymałej tkaniny. Zapewniająca pełną wentylacje stopy. Zaś wkładka materiałowa wzmocniona specjalną pianką ,skutecznie tłumi wstrząsy powstałe podczas chodzenia.

Buty sportowe są wspaniałą alternatywą dla tych którzy nie lubią tradycyjnego obuwia medycznego.


W tym modelu polecamy wybranie rozmiaru większego o jeden, niż państwo nosicie na co dzień. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. 

Wybranie odpowiedniego rozmiaru to klucz do udanych zakupów. Dopasowanie rozmiaru obuwia może być trudne, głównie dlatego, że buty producentów różnią się długością, mimo tego samego rozmiaru na metce.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy tabelę rozmiarów obuwia. Dzięki niej bez trudu odnajdziesz odpowiedni dla siebie rozmiar.

But powinien być dłuższy od stopy i uwzględniać dodatek funkcjonalny. Wybieraj obuwie o odpowiedniej długości i szerokości. Dla kobiet "luz w bucie" powinien wynosić minimum 0,5 cm, zaś dla męskich 1cm.

Rozmiar 36,5 37 37,5 38,5 39 40,5
Długość wkładki (cm) 23,5 24 24,5 25 25,5 27

Jak dobrze zmierzyć długość naszych stóp ?

  1. Stajemy wyprostowani w niedużym rozkroku na dwóch dużych kartkach papieru.
  2. Ciężar ciała rozkładamy równomiernie na obie stopy w skarpetach.
  3. Prosimy kogoś o obrysowanie naszych stóp. Ołówek czy długopis powinien być prowadzony prostopadle do powierzchni na której stoimy.
  4. Mierzymy odległość pomiędzy dwoma najbardziej oddalonymi punktami.
  5. Mierzymy długość obu stóp, ponieważ wymiary stopy lewej i prawej różnią się od siebie.
  6. Do dłuższego wymiaru dodajemy, dla damskich 5 mm, zaś dla męskich 10mm, i dopiero wtedy kupujemy obuwie, które będzie odpowiednie dla naszych stóp

PAMIĘTAJ!

Pamiętać również należy, że stopy w ciągu dnia się zmieniają. Najmniejsze i najszczuplejsze stopy mamy rano, kiedy jesteśmy wypoczęci, a w ciągu dnia w miarę upływu czasu stopy nieznacznie puchną i zwiększają swoją objętość.