Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Bon podarunkowy 300zł

300,00 zł

Ilość
Dostawa do 3 dni roboczych

Zaskocz prezentem

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. A najbardziej te bez okazji, nie wyczekane jak te z okazji urodzin czy świąt. Te najbardziej zaskakujące pamięta się na dłużej. I wówczas właściwie nie liczy się już to co się dostało a gest, który wykonała ta druga osoba. Choć pozytywne wrażenie w obu tych kwestiach to totalny strzał w dziesiątkę!

Dziękuje idealne

Położna, która wspierała Cię podczas porodu, Recepcjonistka, która przyśpieszyła godzinę Twojej wizyty, Lekarz rodzinny, który po raz kolejny niezawodnie trafił z diagnozą. Czy nie są to osoby, których dobro, które nas spotkało nie powinno do nich wrócić? Zdecydowanie tak! Warto im podziękować i mieć poczucie, że ten gest zaowocuje naszą pozytywną relacją na dłużej, a im da wiarę w to, że to co robią ma sens i jest doceniane.

Karta podarunkowa

Nasze bony podarunkowe to idealny prezent aby podziękować osobom, które zaangażowane są w naszą opiekę medyczną. Kartę o określonej wartości można zrealizować na komfortowe, a przy tym oryginalne obuwie medyczne.

Otrzymasz go w ozdobnej, prezentowej kopercie z nadrukowanym indywidualnym kodem.

Realizacja kodu umożliwi zakupy obdarowanej osobie na wybraną kwotę.