Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Anatomiczna deluxe

60,00 zł

Rozmiar długości wkładki
Ilość
Wybierz rozmiar

Luksusowa wkładka ortopedyczna zaprojektowana dla wymagających klientów i przystosowana do każdego modelu obuwia. Idealne połączenie ekskluzywnej skóry jagnięcej, pianki lateksowej z dodatkiem węgla aktywnego oraz dwóch miękkich elementów żelowych przymocowanych do plastikowej powłoki anatomicznej. Razem z wytłaczaną wkładką stanowi wsparcie podbicia zarówno poprzecznego, jak i podłużnego.

Wkładka odciąża stopy, niweluje występujące deformacje i zapewnia maksymalną wygodę. Warstwa samoprzylepna utrzymuje wkładkę na miejscu.

Zalety wkładki BATZ:

  • Oddychająca skóra naturalna
  • Pianka lateksowa
  • Węgiel aktywny
  • Poduszki żelowe

W tym modelu polecamy wybranie rozmiaru większego o jeden, niż państwo nosicie na co dzień. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. 

Wybranie odpowiedniego rozmiaru to klucz do udanych zakupów. Dopasowanie rozmiaru obuwia może być trudne, głównie dlatego, że buty producentów różnią się długością, mimo tego samego rozmiaru na metce.

Jak dobrze zmierzyć długość naszych stóp ?

  1. Stajemy wyprostowani w niedużym rozkroku na dwóch dużych kartkach papieru.
  2. Ciężar ciała rozkładamy równomiernie na obie stopy w skarpetach.
  3. Prosimy kogoś o obrysowanie naszych stóp. Ołówek czy długopis powinien być prowadzony prostopadle do powierzchni na której stoimy.
  4. Mierzymy odległość pomiędzy dwoma najbardziej oddalonymi punktami.
  5. Mierzymy długość obu stóp, ponieważ wymiary stopy lewej i prawej różnią się od siebie.
  6. Do dłuższego wymiaru dodajemy, dla damskich 5 mm, zaś dla męskich 10mm, i dopiero wtedy kupujemy obuwie, które będzie odpowiednie dla naszych stóp

PAMIĘTAJ!

Pamiętać również należy, że stopy w ciągu dnia się zmieniają. Najmniejsze i najszczuplejsze stopy mamy rano, kiedy jesteśmy wypoczęci, a w ciągu dnia w miarę upływu czasu stopy nieznacznie puchną i zwiększają swoją objętość.

Batz
W002