Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Masująca

60,00 zł

Rozmiar długości wkładki
Ilość
Wybierz rozmiar

Luksusowe ortopedyczne wkładki pasujące do każdego modelu butów. Perforowana surowa jagnięca skóra przymocowana do tłoczonej wkładki wspiera podbicie poprzeczne oraz podłużne. Wysoka jakość skóry naturalnej i pianki lateksowej, z zawartością węgla aktywnego, z właściwościami bakteriobójczymi i protetycznymi daje uczucie suchości, komfortu i higieny.

Zalety wkładki BATZ:

  • Oddychająca skóra naturalna
  • Pianka lateksowa
  • Węgiel aktywny
  • Efekt masujący

W tym modelu polecamy wybranie rozmiaru większego o jeden, niż państwo nosicie na co dzień. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. 

Wybranie odpowiedniego rozmiaru to klucz do udanych zakupów. Dopasowanie rozmiaru obuwia może być trudne, głównie dlatego, że buty producentów różnią się długością, mimo tego samego rozmiaru na metce.

Jak dobrze zmierzyć długość naszych stóp ?

  1. Stajemy wyprostowani w niedużym rozkroku na dwóch dużych kartkach papieru.
  2. Ciężar ciała rozkładamy równomiernie na obie stopy w skarpetach.
  3. Prosimy kogoś o obrysowanie naszych stóp. Ołówek czy długopis powinien być prowadzony prostopadle do powierzchni na której stoimy.
  4. Mierzymy odległość pomiędzy dwoma najbardziej oddalonymi punktami.
  5. Mierzymy długość obu stóp, ponieważ wymiary stopy lewej i prawej różnią się od siebie.
  6. Do dłuższego wymiaru dodajemy, dla damskich 5 mm, zaś dla męskich 10mm, i dopiero wtedy kupujemy obuwie, które będzie odpowiednie dla naszych stóp

PAMIĘTAJ!

Pamiętać również należy, że stopy w ciągu dnia się zmieniają. Najmniejsze i najszczuplejsze stopy mamy rano, kiedy jesteśmy wypoczęci, a w ciągu dnia w miarę upływu czasu stopy nieznacznie puchną i zwiększają swoją objętość.Batz
W003